درختان بونسای برای خانه و باغ

چه گیاهانی غیر از سرخس و افرا برگ بریده را توصیه می کنید که در یک باغ ژاپنی قرار گیرند؟ گیاهان بسیار متنوعی هستند که می توانند در یک باغ ژاپنی مورد استفاده قرار گیرند. بستگی به این دارد که چه نوع باغی را در ذهن داشته باشید. باغ های ژاپن از باغ های ابتدایی “Tei” به باغ هایی تبدیل شده اند که تحت تأثیر سلسله های سونگ و تانگ قرار گرفته اند.

این باغ ها بسیار مجلل بودند و ویژگی های چشم انداز چشمگیری را به تصویر می کشیدند. همچنین باغ های بودایی وجود داشت که بهشت ​​روی زمین را به تصویر می کشید. اربابان نظامی ژاپن فئودال تحت تأثیر مراسم چای و زیبایی قیمت گل آزالیا  شناسی آن ، باغ های بسیار جالبی را که هنوز هم وجود دارند ، سفارش دادند. مورد علاقه من باغ های ذن و سادگی آنها است. همانطور که مشاهده می کنید ، انواع مختلفی از باغ های ژاپنی وجود دارد و آنها می توانند از انواع مختلفی از گیاهان و مواد استفاده کنند.

بیشتر باغ های ژاپنی به عنوان مکانی آرام و کاملاً مورد استفاده قرار می گیرند. راهی برای بیرون رفتن باغبان از دنیا و لذت بردن از گذراندن وقت خود و خانواده در آنجا. بسیاری از باغبانان در باغ آنجا افتخار می کنند. باغ در آنجا نحوه مشاهده یا احساس باغبان را هنگام بیرون رفتن از باغ منعکس می کند. بسیاری از راهبان و بودایی ها وقت زیادی را در آنجا می گذرانند و به تمیزکاری باغ ها می پردازند و از هدایای عالی که به آنها داده می شود لذت می برند. آنها حتی معتقدند که اگر به اندازه کافی سخت گوش کنید می توانید گیاهان را که با شما صحبت می کنند بشنوید.

بونسای به کوچک سازی یک گیاه اشاره دارد ، اما نوع گیاه را مشخص نمی کند. صدها نوع مختلف گیاه بونسای وجود دارد. تمام گیاهان بونسای موجود در آنجا هرگز به یک نام یکسان نیستند ، اما تنها وجه اشتراک آنها از خانواده بونسای است. شرح کاملی از گیاه – ابعاد برگ ، رنگ برگ ، تعداد ساقه های در حال رشد از خاک ، آیا شاخه ساقه رشد می کند یا به طور مستقیم رشد می کند ، آیا دارای پوست و سایر ویژگی های متمایز دیگری است که گیاه شما را شناسایی می کند.

به عنوان مثال انواع مختلفی از درختان بونسای وجود دارد: درخت بونسای نخل ماداگاسکار ، بونسای یشمی و بونسای آزالیا. بونسای به ندرت آسان و تقریباً همیشه بسیار گران است – و سودآور! برخلاف بسیاری از بونسای ها ، یک جید می تواند به عنوان یک گیاه خانگی زنده بماند. بونسای ها در انواع ظروف مختلف در اندازه ها و شکل های مختلف و با ترکیبات متنوع خاک گلدان شده اند.