در برنامه های ساختمانی به دنبال یک جفت اضافی برای 10 نکته کارشناسی باشید

کشیدن طرحی برای ظاهر “مدرن” کار ساده ای نیست. Busting ایده های مختلفی در مورد معنای واقعی برنامه ریزی مدرن دارد ، اما آنچه شامل آن می شود ، خطوط تمیز ، مستقیم ، طرح های منحصر به فرد مبلمان و اشکال و اندازه های هندسی است. مبلمان می توانند آینده نگرانه باشند یا از نظر طراحی فقط ساده باشند. برای اینکه شما تصمیم بگیرید کدام مدل مدرن را ترجیح می دهید ، مطمئناً چند “قانون” وجود دارد که باید بخاطر بسپارید.

شما ممکن است از بسیاری از داستان های ساختمان پیمانکار از کابوس شنیده اید. برای جلوگیری از این اتفاق برای شما ، در وهله اول اوضاع را درست کنید. یک پیمانکار باتجربه و قابل اعتماد یا اگر احساس راحتی می کند یک پیمانکار ساختمانی  بازسازی ساختمان معتبر و دارای صلاحیت های خوب را برای شروع کار خود پیدا کنید. مراجع مشتریان قبلی خود را بررسی کنید و هرجا که ممکن است ، به استخرهای خصوصی تکمیل شده آنها مراجعه کنید. بررسی کنید که استخرها چقدر خوب کار می کنند و از نظر کیفیت کار خود را به دست می آورند. توصیه می شود که از قیمت های متعدد پیمانکار ساختمان خرید کنید.

این برنامه های رایانه ای به شما امکان می دهد فضایی را که تزئین می کنید متناسب با سیستم رایانه ای ایجاد کنید. می توانید اندازه گیری ها و شکل کابین را انتخاب کنید. سپس می توانید دیوارها و پنجره ها را جایی که در هر اتاق است قرار دهید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا رنگ ها و طرح های مختلف را روی لپ تاپ یا رایانه در اتاق خود تجربه کنید. برخی از برنامه های طراحی داخلی خانه به شما امکان می دهد تصاویر را بارگیری کنید بازسازی منطقه آشپزخانه ساختمان. در این صورت واقعاً می توانید از روش هایی که یک رنگ یا طرح در فضای باز شما استفاده می کند ، احساس خوبی داشته باشید.

بیشتر سایت های rrternet برنامه های House اجازه می دهند تا براساس سبک خانه مانند کشور ، کلبه ، اتاق ورود به سیستم ، Tudor یا فضای داخلی لوکس جستجو کنید. همچنین می توانید براساس قیمت ، طراح ، تعداد اتاق خواب ، شامل داستان ، گاراژ و غیره جستجو کنید. همه سایت ها همه گزینه های جستجو را ارائه نمی دهند.

انقلاب طراحی وبلاگ نویسی صنعت را متزلزل می کند ، همچنین شما می فهمید که چه چیزی در بازار موجود است. وبلاگ های برتر طراحان و مدارس موفق ، سایت های جامعه طراحی داخلی را بخوانید و درباره یک وبلاگ تحقیق کنید. اگر از نوع وبلاگ هایی که دوست دارید آگاهی داشته باشید ، استفاده از سبک وبلاگ نویسی خود به یک معامله بدل خواهد شد.

اخیراً ، یک سازنده ملی خاص در واقع در ساخت خانه های هوا مطابق با کد مورد نیاز است ، اما فقط از یک فن خروجی حمام برای درمان های داخلی برای رطوبت استفاده می کند. دیدن این که فقط برنامه ناقص است ، اما کد را منتقل کرد!

بلیط های شخصی به برج های بل و طبل هر کدام 15 میکروگرم و از طریق بلیط های هر سایت 30 ترابایت است. خرید بلیط از طریق پول پس انداز شما را در پی نخواهد داشت ، مگر اینکه از صف دوباره در دفاتر فروش بلیط جلوگیری شود.