Web The Second.0: برای کاربر ، توسط کاربر

این موضوع به خصوص در حال حاضر از زمان شناخت همه فیلم های ساخته شده ، موضوع خوبی است که باید درباره آن بحث کنیم. من از دیرباز کنجکاو بوده ام و درمورد اینکه چرا مردم ، عمدتا زنان ، شناسایی کرده اند که احتمالاً انتظار می رود به روشی خاص به عنوان “تناسب” با جامعه ظاهر شود.

حرف “A” مخفف Action است. من می دانم که این را قبلاً شنیده اید ، اما امروز این آژانس بازاریابی  تولید تیزر تبلیغاتی دیجیتال را بررسی کنید ، آن را چاپ کنید و مشخص کنید که برای ایجاد معجزه خودکفا شده اید. یک بار دیگر ، یک واحد برای سازمان شما تمرین می کند! اقدامی را انجام دهید که از نوع موسیقی است و نیاز به ایجاد معجزه شما دارد.

برنامه SEO وب سایت ، وبلاگ ، صفحات فیس بوک و توییتر شما را به سمت اولین صفحه واکنش های اصلی انتخاب شده سوق می دهد. مواد ویژه وب سایت شما از مطالب انبوه شما استفاده می کند. رسانه های جمعی بازدیدکنندگان را به سمت سایت شما سوق می دهند. بنرهای تبلیغاتی هدفمند با خریداران بازار ارتباط برقرار می کنند و آنها را به سمت صفحات اینترنتی خاص فرود می آورند. پیام های متنی این موارد خاص را تبلیغ می کنند.

تحقیقات می گوید از هر پنج مصرف کننده فقط یک نفر به دنبال اتومبیل در سایت فروشندگان rrnternet می رود. برای به دست آوردن سهم بازار باید قبل از رقبا با این مشتریان ارتباط برقرار کنید. بیشتر فروشندگان می توانند در خواب رسانه ای کنند. این فروشنده است که آن را با دیجیتال ادغام می کند که قصد تسلط را دارد. مدیر Instagram کشف کنید که چگونه همه قطعات با هم ادغام شده اند بسیار هیجان انگیز است. وبلاگ نمایندگی با توییتر و فیس بوک ارتباط برقرار می کند. کلمات کلیدی جستجو از وب سایت شما باعث افزایش رتبه وب سایت شما می شوند. شما یک شبکه اجتماعی قدرتمند ایجاد می کنید که انگشتان خود را در مقصد بازار گسترش می دهد.

ایمیل مارکتینگ ابزاری تازه و جدید است که اغلب توسط مشاوره ای در دیجیتال مارکتینگ یافت می شود. وبلاگ شما برای ساختن لیست مشترکین برای مشاغل بازاریابی به شما کمک می کند.

حتی اگر اکنون هوا تاریک شده بود ، چراغ های LED قدرتمند دایره ای از نور را از Ferret ایجاد می کنند. پوشش های روشنایی پخش شده ، تابش خیره کننده ای را که ممکن است در یک ماشین فلزی تیره و چرب انتظار داشته باشید ، به طور قابل توجهی از بین می برد. همانطور که زیر اتومبیل تصادفی و بی گناه تصادفی رانندگی می کنم ، دوباره متوجه می شوم که در یک محیط دشوار باید فیلم خوبی تهیه کنید و اینکه چاوالاس چقدر با موفقیت بر این کار فائق آمده است. تولید تیزرهای تبلیغاتی معمولی تحت هیچ یک از پنج یا شش اتومبیلی که رانندگی می کردم هیچ چیز وجود نداشت. اما اگر وجود داشته باشد ، من می فهمم که ممکن است توانسته ام متوجه آن شوم.

نکته: تلاش برای محدود کردن تصمیم مشتری در هر دو مورد “بله ، من خرید می کنم”. یا “نه. نمی توانم بخرم”. با گام بردن “کدام یک” ، خطر از دست دادن آنها را نداشته باشید.

اگر تاکنون همه چیز متناسب است ، احتمالاً واقعیت پیدا کرده اید ، بدنبال آن بوده اید. برای این مدت کوتاه اینها را ثبت نام کنید و ببینید که چقدر باید خوب باشند.